środa, 7 sierpnia 2013

Podsumowanie lipca - najpopularniejsze wpisy

Od ostatniego tekstu minęło trochę czasu. Nie martwcie się jednak, żyję i mam się (prawie) dobrze. Po powrocie z urlopu rozbolało mnie gardło a potem objawy narastały już lawinowo. Skończyło się na przymusowym okupowaniu łóżka i całkowitej utracie smaku oraz zapachu. Dlatego właśnie odpuściłem sobie kolejne piwa do oceny. Ba, w czasie choroby nawet Zacne Mocne wydało mi się dobrym piwem - to był ostateczny sygnał.

Wracając jednak do meritum, przedstawiam Wam najchętniej czytane posty lipca:

5. Na szybko: Namysłów Pils, Zamkowe i relacja z Podlasia http://piwoszdomowy.blogspot.com/2013/07/na-szybko-namysow-pils-zamkowe-eksport.html
4. Ocena: Angelo Poretti Tre Luppoli http://piwoszdomowy.blogspot.com/2013/06/ocena-angelo-poretti-tre-luppoli.html
3. Ocena: Pan tu nie stał (Czarny Kot)http://piwoszdomowy.blogspot.com/2013/07/ocena-pan-tu-nie-sta-czarny-kot.html
2. Drugie warzenie piwa - relacja - http://piwoszdomowy.blogspot.com/2013/07/drugie-warzenie-piwa-relacja.html
1. Ocena: Mythoshttp://piwoszdomowy.blogspot.com/2013/07/ocena-mythos.html


Z nieukrywaną dumą mogę się pochwalić ponownym wzrostem popularności bloga. Piwosz domowy zanotował w lipcu więcej wejść niż w obu poprzednich miesiącach razem wziętych. Mam nadzieję, że taka tendencja utrzyma się dalej. Najbardziej cieszy mnie jednak, że moja półka piw aż ugina się pod ciężarem oczekujących butelek. Jak tylko wrócę do formy, będę miał co pić. Warto też dodać, że udało się nam parę dni temu rozlać drugą warkę - niedługo relacja z tego wydarzenia. Tymczasem wracam do zdrowia!

PS. Na zdjęciu trzech chłopaków z AleBrowaru. Udało się dorwać w Cechu Piwnym.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza